Geoblog.pl    alaska    Podróże    Asia 2010    Hue Beer

Hue Beer

Wietnam
Wietnam, Huế

Od wczoraj jestem w Hue. Mam wygodny pokoik z telewizja kablowa i ciepla woda za jedyne 7 dolarow, i to sama. Klimatyzacja nie dziala, ale tutaj jest tez chlodniej niz na samym poludniu Wietnamu. Jeszcze nic nie zdazylam zwiedzic, ale za to wczoraj testowalam lokalne piwa w knajpie z innymi podroznikami i Wietnamska obsluga. Udalo mi sie nawet przejechac "cyclo" czyli rowerowa riksza - jako kierowca :)

Z Hue mam zamiar udac sie bezposrednio do Hanoi, wietnamskim pociagiem, zajmie to pewnie jakies 14-16 godzin.

lenny
lenny - 2010-03-13 19:29
Ty, Aska, to ty moze zacznij pieniadze tam zarabiac-jako kierowca rowerowy, to chociaz na zero wyjdziesz :D

A swoja droga nie wiedzialam ze masz taki dar pisania, w sensie chetnie przeczytalabym ksiazke twojego autorstwa!mowie powaznie! zawsze wiedzialam ze blizniaki tak maja,ale teraz jestem tego pewna ;-) tak trzymaj mala! :D czekam na dalsze relacje! :)

sciski!

P.S. caly czas sie zastanawiam skad ty masz tam rower? bo na poczatku myslalam ze sobie pozyczylas gdzies-miejscowo,ale ty wszedzie jezdzisz na rowerze....zakupilas tam sobie czy jak?! :D buzka

alaska
alaska - 2010-03-19 02:07
Lenus, nie mam roweru, wyporzyczam go za srednio 1,5$ za dzien :)

alaska
Joanna B.